Tibetská misa Antique Grand 1129g

Tibetská misa Antique Grand 1129g
Kód produktu
TMS7102
vyprodáno
Doprava ZDARMA prostřednictvím Zásilkovna nad 100€ - doprava zdarma
Priemer misy: 21 cm | Rezonujúce čakry: krčná | Frekvencie misy: 189 (Kulminácia Mesiaca 187,61Hz), 558, 1049, 1632

     Veľká staršia tibetská misa z Nepálu. Veľmi kvalitné spracovanie, silné vibrácie a dlhotrvajúci zvuk tejto misy, ktorý trvá aj viac ako minútu, sú zárukou Vašej spokojnosti. Táto tepaná bronzová misa hrá viacerými frekvenciami, no korešponduje hlavne s krčnou čakrou v tóne G3 a taktiež rezonuje vo frekvencii Kulminácie Mesiaca - 187,61Hz. Bližšie vysvetlenie nájdete v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny a v sekcii Čakry a tibetské misy. Vek tejto misy je asi 40 rokov.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.