Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk
 • čakry
 • tibetské misky výroba
 • tibetská misa
 • 1
 • 2
 • 3
  

Tibetské mísy – prodej | www.tibetskemisky.sk

 • VSTOUPIT DO ESHOPU!VSTOUPIT DO ESHOPU!
 • E-shop GongyE-shop Gongy

Vitajte vo svete spievajúcich mís!


    Vítame Vás a želáme Vám príjemné vyberanie z našej ponuky tibetských spievajúcich mís. V našom e-shope nájdete za primeranú cenu kvalitné, ručne tepané spievajúce misy z oblasti Himalájí. V rôznych sekciách sa dočítate množstvo zaujímavých informácií o tibetských misách - o ich histórii, výrobe, zložení, využití pri štúdiu v hladine alfa, pri zvukovej vibračnej masáži a o vplyve frekvencií spievajúcich mís prostredníctvom čakier na náš energetický systém.

 • Autentické mp3 ukážky ku každej mise - každá tibetská misa je detailne opísaná, takže vždy viete, čo kupujete

 

 • Bohatý výber u nás vždy nájdete tibetské misy v rôznom prevedení a veľkosti a vhodné príslušenstvo

tibetske misy bohaty vyber www.tibetskemisky.sk

 • Informácie, ktoré inde nenájdete články, tabuľky, ukážky, videá


Pri výbere tibetskej misy je vhodné sa do misy aj započúvať a spoľahnúť sa pri tom na svoj inštinkt. Keďže nie každý má tú možnosť vyberať si misu osobne, www.tibetskemisky.sk Vám ponúka zvukové ukážky ku každej ponúkanej tibetskej mise, ktoré nájdete v e-shope vždy pod obrázkom konkrétnej tibetskej misy.

Takto si môžete priamo na stránke vždy v detaile zvolenej tibetskej misy prehrať alebo aj stiahnuť mp3 ukážku a v pohodlí domova a bez časovej tiesne si ju vypočuť a rozhodnúť sa, ktorá spievajúca misa sa prihovára práve Vám. Zvuková nahrávka spievajúcej misy síce nedokáže úplne vystihnúť celý osobný zážitok hrania na tibetskú misu, určite však poslúži ako vynikajúca pomôcka pri výbere misy na diaľku. Budete iste prekvapení, keď zistíte, že v skutočnosti je efekt misy ešte oveľa bohatší, dlhší a zaujímavejší ako na nahrávke, ktorá je z technických dôvodov aj časovo ohraničená. Niektoré veľké tibetské misy dokážu vydávať jemný zvuk ešte aj viac ako minútu po rozozvučaní. Keďže je ku každej mise pristupované individuálne, tak ako si takýto hodnotný duchovný nástroj zaslúži, máte vždy detailné informácie a veľmi presnú predstavu čo objednávate.

 • História a výroba tibetských mísHistória a výroba tibetských mísKde vznikli tibetské misy? Z čoho sa vyrábajú? Ako to vypadá pri ich výrobe?
 • Tibetské misy a ich využitieTibetské misy a ich využitieAko hrať na tibetských miskách? Alfa vlnenie ľudského mozgu a jeho súvis so spievajúcimi misami. Teória planetárnych tónov a ďalšie informácie.
 • Čakry a tibetské misyČakry a tibetské misyInformácie o čakrách, ich aspektoch, frekvenciách a ich súvis so spievajúcimi misami


Aké spievajúce misy ponúkame?


    Výroba tibetských mís je celkom namáhavý proces. Pokiaľ sa vyrába miska starým kováčskym spôsobom - tepaním, výroba jednej väčšej misy môže zabrať partii štyroch kováčov aj 5 hodín! Každá misa je teda originálny a unikátny kúsok. Po zhliadnutí fotografií a videa z našej fotogalérie, na ktorých sú zachytené základné postupy výroby tibetských mís, Vám bude jasné prečo tibetskú misu nekúpite hocikde v supermarkete. Existujú samozrejme aj "spievajúce misy", ktoré však nesú len tento marketingový názov. Poznáte ich najmä podľa toho, že sú príliš farebné, prezdobené maľovaným písmom a bývajú často v darčekových baleniach. Sú to však skôr dekoračné misy, pretože sú vyrábané len strojovo, z menej kvalitných a lacnejších zliatin a zďaleka nedosahujú zvukovú kvalitu tradične ukovaných bronzových tibetských alebo všeobecne himalájskych spievajúcich mís, ktoré nájdete u nás. Prosím prečítajte si tom článok Ako rozoznať kvalitné tibetské misy. Všetky predávané misy na stránke www.tibetskemisky.sk sú vyrobené na objednávku v kováčskej dielni, v jednej z dvoch hlavných oblastí výroby spievajúcich misiek: v Nepále. Ďalšou takouto oblasťou je susediaca India, najmä jej severná časť. Dekorácie na misách boli vyryté a vygravírované miestnymi majstrami. U nás však príležitostne nájdete aj vzácne starožitné misy z himalájskej oblasti, staré minimálne niekoľko desaťročí.
 

Tibetské misy a ich frekvencie - čakry - planetárne tóny


    Pri zvukovej analýze, ktorá je súčasťou každej ponúkanej misy nájdete informácie, ktorými hlavnými tónmi daná misa hrá a ku ktorej čakre ju na základe toho môžeme priradiť, a takisto s ktorými zvukmi vesmírných telies, tzv.planetárnymi tónmi, je v harmónii. Viac o planetárnych tónoch si prečítajte v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny.

    Čakry reprezentujú sedem úrovní ľudského vedomia, ktoré majú silný vplyv na život človeka. Rozličné vnímanie, reakcie, pocity, duševné stavy, životné hodnoty a ostatné životné aspekty spadajú do pôsobnosti rozličných čakier. Čakry, ktoré nájdeme pozdĺž chrbtice, vplývajú vždy na iné konkrétne vnútorné orgány alebo žľazy. O čakrách a ich rôznych aspektoch si môžete prečítať viac v sekcii Čakry a tibetské misy a prehľadné zoradenie mnohých aspektov čakier je pre Vás pripravené v sekcii Tabuľky čakra aspektov.


Prečítajte si referencie od našich spokojných zákazníkov na portáli Heuréka:
 

recenzie tibetskemisky.sk

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.
Pricemania.sk – Porovnanie cien
 
Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam, počítáme návštěvu stránek a pamatujeme si vaše nastavení provedená na stránce.