Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk
Priemer misy: 22,5 cm | Rezonujúce čakry: sakrálna | Frekvencie misy: 145 (Mars 144,72Hz), 413, 795

     Veľká tibetská spievajúca misa v exkluzívnom vyhotovení s bohatou výzdobou a dlhotrvajúcim zvukom. Táto spievajúca misa je zvonku vyzdobená budhistickou mantrou a reliéfmi. Použité písmo z vonkajšej strany misy je nepálske písmo Devanagari. Vnútorná strana je tiež vyzdobená reliéfmi a v strede sa nachádza podobizeň Buddhu Shakyamuni s aureolou, držiaceho nádobu - Buddha liečiteľ. Dizajn misy dotvára nádherná zlatohnedá patina. Misa Buddha Grand 1292g hrá frekvenciou 2. sakrálnej čakry a planetárnym tónom planéty Mars. Viac sa dočítate v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny a tiež v sekcii Čakry a tibetské misy. Táto nádherná misa sa stane ozdobou každej domácnosti a samozrejme nezaostáva ani po zvukovej stránke, kde dokáže vydávať tóny aj viac ako minútu po údere. Na plné vybudenie hlbokých tónov tejto misy, ako aj každej inej veľkej misy, odporúčame okrem klasickej drevenej paličky dokúpiť aj plstenú palicu.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.