Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk
Priemer misy: 10,5 cm | Rezonujúca čakra: univerzálne | Frekvencie misky: 127 (Slnko 126,22Hz), 377, 254, 504, 733 Hz

Veľká tibetská spievajúca misa v exkluzívnom vyhotovení s bohatou výzdobou a dlhotrvajúcim zvukom. Táto spievajúca misa je vyzdobená budhistickou modlitbou k Bohu Chengrasi - jednému z vtelení Buddhu. Použité písmo je nepálske písmo Devanagari z vnútornej aj vonkajšej strany misy. Dizajn misy dotvára nádherná čierna patina. Misa Devanagari Grand 1717g hrá univerzálne čakrové frekvencie a tiež frekvenciou Slnka cca 127 Hz. Viac sa dočítate v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny. Táto misa sa stane ozdobou každej domácnosti. Samozrejme nezaostáva ani po zvukovej stránke a dokáže vydávať tóny aj viac ako minútu po údere.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.