Priemer misy:18.5cm | Rezonujúce čakry: nezaradené | Frekvencie misy: 182 (Jupiter 183,58Hz), 533

Tibetská misa Engraved Dark Medium 913g nerezonuje v blízkosti žiadneho presného tónu, zaraďujeme ju k univerzálnym misám. Hrá však v blízkosti frekvencie Jupitera o čom sa viac dočítate v časti Kozmická oktáva a planetárne tóny. Miska hrá vyvážene dvoma hlavnými frekvenciami s dosť hlbokou 182Hz frekvenciou. Na úpravu misky je použitá tmavohnedá patina a miska tak pôsobí oveľa starším dojmom. Po obvode misky nájdete vygravírovaný symbol šesť znakov OM MANI PADME HUM a zo spodnej vonkajšej strany symbol Oči múdrosti. Po vnútornej aj vonkajšej strane sa nachádza niekoľko radov ornamentov. Na vnútornom dne misky je vygravírovaný jeden z 8 šťastných budhistických symbolov: pravotočivá ulita.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!

Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.