Priemer misy:19cm | Rezonujúce čakry: nezaradené | Frekvencie misy: 177, 520, 985

Tibetská misa strednej veľkosti z kategórie zdobených gravírovaných mís s príjemným dlhotrvajúcim zvukom a nízkou 177Hz frekvenciou. Z vnútornej strany na dne nájdete najznámejšiu budhistickú mantru "OM MANI PADME HUM" v tvare lotosu. Táto mantra sa nachádza vygravírovaná po jednotlivých znakoch aj po obvode na vonkajšej strane. Na vnútornej aj na vonkajšej strane misy po obvode je potom ešte niekoľko rôznych obvodových ornamentov. Na spodnej vonkajšej strane je vygravírovaná posvätná slabika "OM". K tejto mise odporúčame dokúpiť aj plstenú palicu, ktorá zvýrazní najmä hlboké frekvencie.


Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!

Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.