Priemer misy:24cm | Rezonujúce čakry: korunná, srdcová | Frekvencie misy: 117, 345, 665

Skvelá väčšia tibetská misa Golden Brown Grand 1354g je jedna z mís, ktoré nie sú až také masívne, ale kvalitným ukovaním získali fantastický zvuk. Lahodných pomaly vibrujúcich 117Hz krásne spolupracuje s ďalšími dvomi či tromi frekvenciami a výsledkom je úžasný vyvážený zvuk. Niekedy sa kováčska alchýmia jednoducho vydarí lepšie ako inokedy. Misa rezonuje v blízkosti tónov B2 a F4, ktoré priraďujeme ku korunnej a srdcovej čakre. Čítajte viac v kategórii Čakry a tibetské misy. Na úpravu je použitá pololesklá zlatohnedá (golden brown) patina.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.