Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk
Priemer misy: 27 cm | Rezonujúca čakra: korunná, srdcová | Frekvencie misky: 121 (Slnko 126,22Hz), 356, 697, 478, 241 (Saros interval 241,56 Hz)

Veľká tibetská spievajúca misa vo vyhotovení matný lesk. Dlhotrvajúce doznievanie a kvalitná práca himalájskych remeselníkov Vám zaručí pôžitok pri každom rozoznení tejto misy. Tak ako ostatné veľké misy v našej ponuke je aj táto vhodná na zvukovú masáž ľudského tela. Pri rozozvučaní misy na tele budete fyzicky cítiť silnú energiu, ktorú dokáže vyprodukovať. Vygravírovaná je na nej najznámejšia budhistická mantra: OM MANI PADME HUM v nepálskom písme Devanagari. Táto misa hrá frekvencie korunnej a srdcovej čakry a tiež frekvencie približne rezonujúce s frekvenciou Slnka a frekvenciu Saros interval. O tom sa viac dočítate v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.