Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk
Priemer misy: 34,5 cm | Rezonujúca čakra: krčná, sakrálna | Frekvencie misky: 97, 291, 568, 194 (Synodický deň - 194,18Hz, Siderický deň 194,71Hz) 387 Hz

Najväčšia tibetská misa nášho eshopu v kráľovskej veľkosti. Vyhotovenie je v matnom finiši. Táto misa si Vás podmaní svojimi hlbokými tónmi a veľmi dlho trvajúcim doznievaním, až do dvoch minút po údere. Pri priložení na telo budete fyzicky cítiť ohromnú energiu, ktorú dokáže vyprodukovať. Vygravírovaná je na nej najznámejšia budhistická mantra: OM MANI PADME HUM v nepálskom písme Devanagari. Táto misa hrá frekvencie Synodického a Siderického dňa a tiež frekvencie rezonujúce s krčnou a sakrálnou čakrou.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.