Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk
Priemer misy: 15,5 cm | Rezonujúce čakry: univerzálne | Frekvencie misy: 205 (Urán 207,36Hz), 553

     Starožitná tepaná spievajúca miska Old Antique Mini 572g pochádza z jednej z odľahlých častí Nepálu ako napríklad Jhapa a Solukhumbu na východe Nepálu alebo z oblasti Karnali na východe krajiny. Vek tejto misy sa dá len odhadnúť, ale podľa vzhľadu sa dá predpokladať, že to môže byť okolo 70 až 80 rokov. Je to naozaj najštýlovejšia miska v našej ponuke. Patina, ktorá sa na nej desaťročiami vytvorila je neopakovateľná a nedokonalé ornamenty túto krásu len zdôrazňujú. Steny takmer všetkých takýchto starožitných mís bývajú spravidla tenšie ako pri novších misách. Tvar misky a spracovanie je odlišné od klasických novovyrobených mís a podľa zvuku možno aj trochu iné zloženie ako pri nových misách. Po obvode misky je z vonkajšej strany jeden rad hlbokých nepravidelných ornamentov a vo vnútri na dne misky je niekoľko sústredných kruhov. Krásny kúsok himalájskej histórie uchovaný vo forme spievajúcej misky sa stane ozdobou Vašej domácnosti a prostriedkom pre Váš duchovný rozvoj. Po zvukovej stránke táto miska takisto nezaostáva a produkuje stále zaujímavý zvuk, kde pomerne malá miska hrá v hlbokej 205Hz frekvencii. Priradená nie je žiadna čakra, je to univerzálna miska a planetárny tón tejto misky je podľa Kozmickej oktávy Urán. Viac informácií nájdete v časti Čakry a tibetské misy a v časti Kozmická oktáva a planetárne tóny.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.