Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk

Tabuľky čakra aspektov


Tabuľky aspektov čakier     V nasledujúcich tabuľkách sú uvedené jednotlivé aspekty každej zo siedmich čakier bližšie opísaných v sekcii "ČAKRY A TIBETSKÉ MISY". V každej z tabuliek A,B,C,D sú uvedené okrem základných vlastností, ako priradená farba a názov, aj iné aspekty, ako napríklad anatomické prepojenie, príslušné žľazy s vnútorným vylučovaním, hlavné úlohy funkčnej čakry, minerály na podporu danej čakry, ďalej planéty, elementy, kovy, vône a tak ďalej. V tabuľke Aspekty čakier D nájdete príklady, ako sa prejavuje fungujúca čakra a tiež príklady keď čakra funguje nedostatočne alebo nadbytočne silno. Pravdepodobne sa v týchto príkladoch nájde každý človek a vždy sa dá na sebe určitým spôsobom pracovať. Takisto v tejto tabuľke nájdete afirmácie, ktoré sa viažu vždy na konkrétnu čakru a môžeme si nimi napomôcť ak máme v určitej životnej oblasti ťažkosti.
     V tabuľke "Frekvencie čakier" nájdete tóny podľa tzv. Pytagorejského ladenia 432Hz, ktoré sa viažu k jednotlivým čakrám a ich príslušné frekvencie v jednotlivých oktávach. Napríklad druhá čakra hrá frekvencie 144Hz, 288Hz, 576Hz a tak ďalej. Frekvencie všetkých tibetských mís v našom e-shope boli starostlivo zmerané a podľa toho náležite označené, takže sa ľahko môžete orientovať v priložených tabuľkách a nájsť si tak misu, ktorá sa k Vám bude prihovárať nielen zvukom podľa ukážky pri každej mise, ale aj tým, ako korešponduje so stavom Vašich čakier.
 

Aspekty čakier A

(kliknite sem pre zväčšenie)


Farby, umiestnenie, úlohy, ciele

čakry popisAspekty čakier B

(kliknite sem pre zväčšenie)


Vnemový zmysel, anatomické a emocionálne prepojenie

čakry význam


 


Aspekty čakier C

(kliknite sem pre zväčšenie)
 

Čakry význam - planéty, elementy, tóny, vône, minerály

čakry význam


 

Aspekty čakier D

(kliknite sem pre zväčšenie)
 

Čakry popis - afirmácie, vyrovnané čakry
 

čakry význam


 

Aspekty čakier E

(kliknite sem pre zväčšenie)


Čakry - zvuky, bija mantry, astrologické frekvencie

čakry význam


 

Frekvencie čakier


 

čakry frekvencie
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.