Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk

Drevené paličky k tibetským misám


     Na rozozvučanie spievajúcich mís sa najčastejšie používajú drevené paličky. Je vhodné ak sú potiahnuté kožou, ako tie ktoré ponúkame, aby bolo možné na misy hrať aj krúžením bez nepríjemného drnčania, ktoré spôsobuje dotyk kovu a tvrdého dreva. K menším misám sa hodia menej masívne paličky a k väčším zasa mohutnejšie, aby dokázali misu s primeranou námahou rozohrať. Na tibetské misy hráme buď úderom alebo krúžením. Úder môže byť buď mäkkšou časťou, kedy misa zahrá nižšie aj vyššie tóny naraz alebo tvrdšou časťou - nepotiahnutou časťou paličky - kedy misa zahrá vysoké tóny. Takisto záleží kde sa na misu udrie, akou silou a podobne.
     V detaile každej misy v eshope nájdete v súvisiacich produktoch zobrazenú približnú vhodnú veľkosť drevenej paličky. Spôsob ako hrať na tibetské misy nájdete v sekcii Ako hrať na tibetských miskách.
  • Cena
    0,-
      
    0,-
Zoradenie
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.