Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk
DARČEKAKCIA

Tibetská misa Engraved Medium 734g

Tibetská misa Engraved Medium 734g
 • Tibetská misa Engraved Medium 734g
 • Tibetská misa Engraved Medium 734g
 • Tibetská misa Engraved Medium 734g
 • Tibetská misa Engraved Medium 734g
 • Tibetská misa Engraved Medium 734g
 • Tibetská misa Engraved Medium 734g
  Kód produktu
  TMZ9212
  nedostupné
  na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
  Doprava už od 2.90 € prostredníctvom Slovenská pošta - na pobočku
  Priemer misy: 15,5 cm | Rezonujúce čakry: nezaradené | Frekvencie misy: 305, 870

  Tibetská misa Engraved Medium 734g je ponúkaná v zľave kvôli mierne kratšiemu dozvuku v porovnaní s inými miskami rovnakej veľkosti. Pri hre krúžením je však miska úplne bezproblémová a poteší tiež krásnou remeselnou výzdobou z vnútornej i vonkajšej strany. 


  Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

       Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
   

  Zvukové ukážky:


  (odporúčame použiť slúchadlá)

  úder palicou v koži:

   

  krúženie:

   


  Uvedená cena je vždy za samotnú misu!

  Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.