Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk
AKCIA

Tibetská miska Semigloss Medium 791g

Tibetská miska Semigloss Medium 791g
  • Tibetská miska Semigloss Medium 791g
  • Tibetská miska Semigloss Medium 791g
  • Tibetská miska Semigloss Medium 791g
  • Tibetská miska Semigloss Medium 791g
Kód produktu
TMPL1119
nedostupné
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
Priemer misy: 16,5 cm | Rezonujúce čakry: koreňová C4 | Frekvencie misy: 252, 702

Aj majster tesár sa utne, v tomto prípade majster kováč. Tibetská miska Semigloss Medium 791g je ponúkaná v zľave kvôli drobnej zvukovej nedokonalosti. Miska pri údere pálkou produkuje jemné bzučanie vo vnútri misky, pravdepodobne "vďaka" nepozornosti pri výrobe. Pri krúžení a slabších úderoch však miska hrá čisto.  


Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

krúženie:

 


Uvedená cena je vždy za samotnú misu!

Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.